MENU
0 szt.
 

Do końca miesiąca personalizacja gratis

forum design cards
studio graficzne

Oferujemy kompleksowe tworzenie MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH - od projektu, przez RELALIZCJĘ po dostarczenie wprost do klienta.

Nasz zespół zapewni kompleksową identyfikację wizualną Twojej firmy! Specjalizujemy się w projektowaniu logotypów, wizytówek, papieru firmowego, kopert, folderów i innych elementów niezbędnych do spójnego wizerunku Twojego biznesu. Do naszych Klientów należą najlepsi przedsiębiorcy oraz duże, znane firmy, które nam zaufały. Możesz polegać na naszym doświadczeniu – mamy już ponad 10 000 udanych realizacji!

TECZKI OFERTOWE

Eleganckie teczki ofertowe wykonane z wysokiej jakości papierów barwionych w masie z TWOIM LOGO. Różnorodność technik oraz uszlachetnień takich jak: złocenie, srebrzenie, tłoczenie, cięcie laserowe, oraz wysokiej jakości certyfikowane papiery zapewnią niepowtarzalność wzoru i uznanie klientów.

VOUCHERY, BONY, KUPONY

Tworzymy unikatowe vouchery, bony oraz inne karty według pomysłu klienta. Dysponujemy bogatą kolekcją wzorów, które możemy spersonalizować, oraz chętnie realizujemy zupełnie nowe projekty. Dzięki naszym zaawansowanym możliwościom technologicznym, możemy sprostać różnorodnym oczekiwaniom i potrzebom. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie stworzyć idealne rozwiązanie dla Ciebie.

WIZYTÓWKI

Wykonamy projekt dopasowany do potrzeb i preferencji każdego klienta i stworzymy wysokiej jakości produkt zarówno wysokonakładowy, jak i niskonakładowy.

zaproszenia biznesowe

Od ponad 20 lat tworzymy indywidualne projekty biznesowe dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasi partnerzy biznesowi to największe firmy i instytucje w Polsce i Europie. To, co nas wyróżnia, to połączenie naszej pasji do tworzenia z ciągłym poszerzaniem wiedzy oraz poszukiwaniem najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie poligrafii. Nasz zespół stawia przede wszystkim na jakość, kreatywność i estetykę. Dzięki temu nasze projekty są unikalne i oryginalne.

MATERIAŁY REKLAMOWE

Tworzenie ulotek, plakatów, broszur, katalogów, banerów, billboardów, metek z kalendarzy i innych materiałów, które są personalizowane pod klienta. Różnorodność technik oraz uszlachetnień takich jak: złocenie, srebrzenie, tłoczenie, cięcie laserowe, oraz wysokiej jakości certyfikowane papiery zapewnią niepowtarzalność wzoru i uznanie klientów.

gadżety z twoim logo

Szukasz niepowtarzalnego gadżetu reklamowego? Twój pomysł, to nasz produkt skrojony na miarę. Gadżety z LOGO w możliwie najniższej cenie z efektem “WOW”. Zbuduj z nami wizerunek Twojej firmy, podążając za najnowszymi trendami. Tu znajdziesz ekologiczne upominki - bambusowe gadżety, jabłka i inne owoce z grawerowanym logo, długopisy, smycze i wiele innych praktycznych upominków z TWOIM LOGO.

PROJEKTY INDYWIDUALNE

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami poligraficznymi pozwalającymi wykonać uszlachetnienia takie jak: hotstamping, tłoczenia czy efektowne cięcia laserowe. Nasze projekty wykonujemy specjalnie dla Państwa potrzeb, na wysokiej jakości certyfikowanych papierach barwionych w masie, tak aby wyróżnić się w świecie biznesu i zadbać o profesjonalny wizerunek Twojej firmy

JESTEŚMY OTWARCI NA TWOJE POMYSŁY!
Opisz nam swój projekt!

FORUM DESIGN CARDS ul. Błońska 58 05-830 Nadarzyn
tel.690 608 999
info@fdc.com.pl
www.karty-swiateczne.com

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Naszymi klientami są:

Forum Design Cards - Salon Wzorniczy
ul. Błońska 58
05-830 Nadarzyn
pn-pt: 8.00 - 16.00
MAPKA
Forum Design Cards - Salon Wzorniczy
ul. Ogrodowa 1a (róg Al. Jana Pawła II)
00-893 Warszawa
pn-pt: 10.00 - 18.00
MAPKA