praca

Forum Design Cards- Stanowimy prężnie rozwijającą się drukarnie artystyczną specjalizującą się w drukach ozdobnych, szeroko działającą na rynku polskim oraz zagranicznym. Jesteśmy wiodącym producenta najwyższej jakości spersonalizowanych kart okolicznościowych dla biznesu oraz ekskluzywnych opakowań ozdobnych.  Promujemy  własną markę i polskie produkty , dlatego też szukamy ludzi pełnych pasji i zaangażowania w tworzenie wspólnych sukcesów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Sztanctygla

Miejsce pracy: Nadarzyn k/Warszawy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn sztancujących
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w Firmie
  • Utrzymanie najwyższych standardów pracy
  • Raportowanie pracy do przełożonego
  • Dbałość o powierzony sprzęt i materiały

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mile widziane kierunkowe)
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Skrupulatność, dokładność oraz obowiązkowość
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV powinno zawierać informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do  realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.; Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy:

krzysztof.p@fdc.com.pl

stanowisko:
Grafik do projektowania opakowań ozdobnych

  • projektowanie opakowań i przygotowywanie do produkcji
  • współpraca z dostawcami narzędzi ( w zakresie wykrojników i matryc)
  • koordynacja produkcji i dostaw w obszarze opakowań

Oczekiwania

  • doświadczenie w obszarze projektowania i produkcji opakowań
  • znajomość oprogramowania Adobe CS, CorelDraw

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • praca w młodym zaangażowanym zespole