Regulamin

§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
 1. Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym fdc.com.pl/bhp prowadzony jest przez firmę Forum Halina Pierzchała ul. Korotyńskiego 21/38, 02-123 Warszawa NIP: 824-126-69-33, REGON: 014961964, tel. ( 22 ) 254-98-15, e-mail : info@fdc.com.pl zwaną dalej Sprzedającym

 2. Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw Klienta –zwanego dalej Kupującym - będącego jednocześnie Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.

 3. Sprzedający ma obowiązek dostarczyć produkt bez wad.

§2. WARUNKI ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 2. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej www.plecaki-szkolne.com

 3. Maksymalny czas realizacji po zaakceptowaniu zamówienia wynosi do 1 dni ( bez uwzględnienia czasu potrzebnego firmie spedycyjnej na realizację dostawy )

 4. Zamówienia złożone w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie przez Kupującego numeru telefonu i adresu e-mail w formularzu zamówienia. Kupujący zostanie poinformowany o jego przyjęciu drogą mailową.

 6. Potwierdzenie zawarcia umowy zostanie przesłane Kupującemu drogą mailową.

§3. PŁATNOŚCI

 1. Ceny podane w sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 2. Do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT.

 3. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania zamówienia. Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przedpłata
   Dane do przelewu:
   Płatności w PLN
   Forum Halina Pierzchała
   ul. Korotyńskiego 21/38
   02-123 Warszawa

   Numer konta: MBank 91 1140 2004 0000 3802 5905 4778

  • Płatność za pobraniem


 4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany cen produktów. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w poprzednim zdaniu, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania. Niniejszy zapis nie dotyczy produktów objętych jakąkolwiek formą promocji lub wyprzedaży, jeżeli doszło do wyczerpania zasobów takich produktów.

§4. DOSTAWA

 1. Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania zamówienia. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych produktów:

  • Przesyłka kurierska GLS - 19 zł brutto

  • Przesyłka kurierska UPS z przedpłatą - 19 zł brutto

  • Odbiór osobisty- bez dopłaty


 2. Koszty dostawy ponosi Kupujący.

§5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY
W związku ze stanem epidemi nie przyjmujemy zwrotów towaru.
Prosimy o przemyślane zakupy.

§6. REKLAMACJE

 1. W przypadku ujawnienia wady lub uszkodzenia towaru Kupujący powinien skontaktować się ze Sprzedającym oraz złożyć pisemną reklamację, do której Sprzedający ustosunkuje się pisemnie w przeciągu 14 dni roboczych.

 2. Wszelkie reklamowane produkty prosimy kierować na adres korespondencyjny:
  FORUM DESIGN CARDS
  ul. Błońska 58
  05-830 Nadarzyn

 3. Koszty wysyłki reklamowanego towaru ponosi Kupujący.

 4. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego dotyczące koloru czy struktury papieru lub koperty nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

§7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej sklepu internetowego. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w niniejszym punkcie, będą realizowane na zasadach obowiązujących w momencie ich składania.

 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z 30 maja 2014 o prawach konsumenta oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.).

 3. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za powstałe braki magazynowe spowodowane bieżącą sprzedażą

 4. Regulamin obowiązuje od dnia 10 marca 2019 r.

Chcemy pomagać w potrzebie

Dlaczego to robimy?

W obliczu wielkiej tragedii w Polsce i na świecie, ruszyliśmy z produkcją masek na twarz. Jak to zrobimy? Mamy lasery, które mają możliwość wycinania tego produktu w dużych ilościach. Jako firma rodzinna i odpowiedzialna społecznie zdecydowaliśmy zmienić całą linię produkcyjną. Dla kogo dla firm . Wierzymy, że dzięki takiemu działaniu chociaż w niewielkim stopniu zapobiegniemy rozprzestrzeniania się wirusa. Jeżeli wiecie gdzie możemy dostarczyć nasze produkty lub z kim warto porozmawiać, to dajcie Nam znać mailowo: natalia.s@fdc.com.pl lub w wiadomośći przez Facebook.

Forum Design ©       www.fdc.com.pl
Zamówienia dostarczamu przez:
Informujemy, że używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu jak najlepszego dopasowania zawartości strony do potrzeb Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.